Aşk ve Canavarlar – Love And Monsters 2020

Aşk ve Canavarlar – Love And Monsters 2020

Bu filme oy vermek ister misiniz?

Aşk ve Canavarlar izle, Netflix’den bombo gibi bir film Love And Monsters’ de insanlığın yok olduğu evrende birşeyler toplanabilir mi? 2020 filmi full izleyin.

Netflix’te bomba etkisi yapan Aşk ve Canavarlar – Love And Monsters filmi, yıldız kadrosu ile tüm ilgileri üzerine çekmeyi başarmıştır. Her sahnesi aksiyon dolu olan filmde Joel, sevdiklerinden uzakta kalmış ve kıyametten sonra ortaya çıkan canavarlarla mücadele etmeye başlıyor. Joel Dawson, canavarların kıyametinden 7 sene sonra insanlardan geriye kalan yıkımları toparlamakla ve yaşam savaşı vermekle uğraşmaktadır.

Filmde Joel’in mücadelesi devam eder. Tüm insanlar Aşk ve Canavarlar ile başa çıkmaya devam ederken, yeraltı dünyasında yaşamaya başlamıştır. Çünkü dünyanın kontrolünü artık canavarlar ele geçirmiştir. Joel, bir şans eseri lisedeki kız arkadaşı olan Aimee ile tekrar karşılaşır. Karşılaşmaları ise radyo frekansları sayesinde olur. Genç adam, eski kız arkadaşı Aimee’nin 80 mil ötede olan bir koloni ile beraber yaşadığını öğrenmiştir. Joel Dawson, eski günlerine geri dönmüş ve Aimee’ye tekrar aşık olmuştur. Bu esnada dayanamayıp aşkını öne sürer ve tüm canavarlara rağmen Aimee’nin yanına gitmek için elinden geleni yapacaktır.

Işıkları Kapat Pinterest'de Paylaş

Aşk ve Canavarlar – Love And Monsters 2020 Filmi Hakkında

Yorumlar