Baba Parası Netflix Oyuncuları

Baba Parası Netflix Oyuncuları

Bu filme oy vermek ister misiniz?

Baba Parası Konusu

Baba Parası izle, Netflix de çıkan oyuncuları ve kadrosu ile dikkat çeken filmde iki kardeşin miras kavgası konu alınıyor. Filmi full hd izleyiniz. Ve beklenen an geldi sonunda Baba Parası Filmi izleyicileri ile buluşuyor. Herkesin yakından tanıdığı Ahmet Kural ve Murat Cemcir’in komedi tufanı yaratacak ve oyuncu kadrosu ile de ön planda olan filminin konusu şu şekilde, birbirlerinden oldukça çok farklı olan iki üvey kardeş Ülkenin en zengin iş adamlarının oğludur. Babalarından kalan mirası devralmak için yola düşerler. Ancak babaları ile konuştuklarında şu şekilde bir kural vardır hiç bir şekilde para bölünmeyecektir. Ve mirası sadece kardeşler arasından birisi alabilecektir.

Bunu duyan kardeşler paranın hepsini alabilmek için ellerinden geleni yapacaktır. Tabi bu işlemler doğrultusunda ortaya oldukça komedi dolu anlar girecektir. Sinema da beklenen izlemeyi yakalayamayan yerli komedi filmi bakalım ” Netflix ” ile buna bir son vererek istediği izlenme rekoruna imza atabilecke mi?

Baba Parası Oyuncu Kadrosu

2020 için azda olsa yüzümüzü güldürecek olan Baba Parası filminde Ahmet Kural ve Murat Cemcir dışında Devrim Yakut, Rasim Öztekin, Yağmur Tanrısevsin, Ayhan Taş gibi önemli isimler bulunuyor. 116 dakika süren ve yönetmenliğini Selçuk Aydemir’in yaptığı yerli komedi filmi siz film severler ile buluşturduk.

Işıkları Kapat Pinterest'de Paylaş

Baba Parası Netflix Oyuncuları Filmi Hakkında

Yorumlar