Kusursuz Öğrenci 2020 Netflix

Kusursuz Öğrenci 2020 Netflix

Bu filme oy vermek ister misiniz?

Kusursuz Öğrenci izle, Netflix filmleri arasına giren sevilen Hint filmin de bir şarkıcının hayatı anlatılıyor. Filmi Full HD izleyebilirsiniz.

Kusursuz Öğrenci, sevilen hint filmlerinden olup seyirciler tarafından ilgi ile beklenenler arasına girmiştir. Filmin konusunda ise Hint klasik müziği şarkıcısı bizimle birliktedir. Öz güven eksikliği yaşayan fedakarlık verip zorluk gören şarkıcımız varoluşsal bir krize gider. Bu gidişle ustalık kademesine asla erişemeyecektir.
Macerası asla bitmeyen hep bir koşuşturma içerisinde olan Sharad Nerulkar’ın çağdaş bir şehirdeki geleneksel mutlakı bulma hikayesini anlatmaktadır. Karakterimiz babasının, eski ustalarının geleneklerini devam ettirmiş ve hep onlar gibi disiplinle bir düzen kuran adam olmuştur. Yıllar geçtikçe Sharad uğraştığı mükemmellikle buluşmanın gerçekten gerçek olup olmayacağını düşünmeye başlar. Kusursuz Öğrenciyle bağlılık, mutlak arayış ve tutku tanışmak üzeresiniz. Kusursuz Öğrenci filmi 4 Eylül 2020 tarihinde Venedik’te düzenlenen Film Festivalinde gösterime girmiştir. Filmin kategorisi dram ve müzikal türler olarak sınıflandırılmıştır.

Işıkları Kapat Pinterest'de Paylaş

Kusursuz Öğrenci 2020 Netflix Filmi Hakkında

Yorumlar